Współpraca TWH z Lady Terese Lashna Gerrard

Z siedziby głównej Skrzydlatej Husarii do redakcji wpłynęła informacja, że frakcja podjęła współpracę z niedawną kandydatką na stanowisko burmistrza Collins Market – Lady Terese Lashna Gerrard.
Na temat podpisanej umowy wypowiedział się sam Hetman Mathias Shallowgrave: „Bardzo mnie cieszy fakt, że możemy współpracować z tak wybitnymi specjalistami. Lady Gerrard od dania dzisiejszego będzie reprezentować Skrzydlatą Husarię w rozmowach dotyczących rozwoju technologicznego naszych portów kosmicznych. Wierzę, że ta współpraca będzie miała duży pozytywny wpływ na podległe nam układy gwiezdne.”
Lady Gerrad od razu przystąpiła do trwających już negocjacji z korporacją Lakon Spaceways. Rozmowy z tym znanym producentem jednostek transportowych dotyczą rozszerzenia ich oferty w stoczni na Meskalyne Vision.
Z niecierpliwością czekamy na wyniki tych negocjacji.
Pisząc jak jest – S.Kokosz

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.