Wyniki wyborów

Wczoraj w Collins Market zostały przeprowadzone wybory nowego burmistrza. Startowało troje kandydatów, a ich wyniki prezentują się następująco:
  • Pułkownik David Jensen             58,3% głosów          
  • Lady Terese Lashna Gerrard       32,6% głosów
  • Doktor Samuel Morbius                9,1% głosów

David Jensen wygrał wybory w pierwszej rundzie i to jemu przypadnie zaszczyt kierowania rozwojem Collins Market przez najbliższe 5 lat.

Zwycięzca, po ogłoszeniu wyników, wygłosił bardzo krótkie przemówienie w swoim sztabie wyborczym:
„Dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyli mieszkańcy tego wspaniałego miasta. Obiecuję, że Collins Market stanie się jedną z ważniejszych placówek, i to nie tylko w systemach kontrolowanych przez Skrzydlatą Husarię, ale w całym Pograniczu. Wszystko jest możliwe, musimy tylko na to zapracować.”
Lady Terese Lashna Gerrard w swoim przemówieniu pogratulowała swojemu nowo wybranemu burmistrzowi, oraz zapewniła o swojej otwartości do współpracy.
Doktor Samuel Morbius do obecnej chwili nie wystosował żadnego przemówienia odnośnie wyników, a w sam wieczór wyborczy nie był nawet obecny w swoim sztabie.
Oficjalne przekazanie władzy nastąpi 29 stycznia 3303r, Hetman Mathias Shallowgrave powrócił już do systemu HR 8444 ze swojej długiej podróży i został poinformowany o wynikach wyborów. 

Pisząc jak jest – S.Kokosz

Jedna odpowiedź na Wyniki wyborów

  • Cmdr Mathias Shallowgrave  napisał(a):

    W imieniu Skrzydlatej Husarii chciałem serdecznie pogratulować nowemu burmistrzowi. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie układać się pomyślnie. Chcę też jednocześnie przypomnieć, że Collins Market od strony prawnej pozostaje pod husarską jurysdykcją i nasza frakcja nadal będzie czuwać nad bezpieczeństwem obywateli, zarówno w samym mieście, strefie orbitalnej, jak i na kosmostradach prowadzących do kolonii.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.