„11 Promili”

Już za dwa dni z systemu HR 8444 wyrusza konwój transportowy „11 Promili”. 
Planowana wyprawa jest odpowiedzią na apel Jade „Maliny” Rokatansky, właścicielki klubu „11 Parseków”, na pokładzie stacji Maskelyne Vision. Celem konwoju będzie zebranie jak największej ilości rzadkich alkoholi i przywiezienie ich z powrotem do systemu HR8444.
Wszyscy piloci którzy się zapisali oraz ci którzy jeszcze tego nie zrobili a chcą wziąć udział w przedsięwzięciu proszenie są o stawienie się 18.02.3303 o godzinie 1600 GMT i skontaktowanie się z organizatorem z TWH w celu przydziału do właściwego skrzydła.
Trasa przelotu została już przekazana zapisanym uczestnikom i nie będzie publikowana na łamach Echa. Ma to związek z krążącymi pogłoskami, z których wynika, że grupy pirackie planują przechwycenie transportu.
Nie mamy jeszcze potwierdzenia czy konwój będzie miał zapewnioną ochronę wyspecjalizowanego oddziału, czy będzie musiał bronić się we własnym zakresie. 
Rokatansky powiedziała: „Piloci Husarii jako, że nie jesteście zainteresowani dodatkowym wynagrodzeniem za dostawy tych rzadkich towarów. I w zasadzie robicie to po tak zwanych „kosztach” chcę tu, korzystając z uprzejmości redaktora Kokosza zapewnić, że każdy z biorących udział w konwoju będzie miał 25% zniżkę na wszystkie usługi w moim lokalu, aż do 31.05.3303″
Pisząc jak jest – S.Kokosz

3 odpowiedzi „11 Promili”

  • Barry Vistula  napisał(a):

    tylko bez burd kurde husaria – już ja was znam kiedy w grę wchodzi zniżka na wódę! :<

  • Varry Vistula  napisał(a):

    Barry, uspokój się. Nie pamiętam, kiedy Husarze ostatni raz wszczęli bitkę. Już prędzej te szumowiny z Blue State Industry!

  • Anonimowy  napisał(a):

    BSI to porządna korporacja, a to całe twh to grupka anarchistów! Na Collinsie wszystko było dobrze, ale musieli tu przylecieć przeklęci husarze i wszystko zniszczyć! Skrzydlata szarańcza!

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.