Bloody Marry ratuje się ucieczką z HR 8444

Siły bezpieczeństwa w systemie HR 8444 przeprowadziły operację wymierzoną przeciwko Ivance Trampeek bardziej znanej jako Bloody Marry. Obława zaczęła się w pobliżu placówki planetarnej Abnett Point. Po kilku próbach przechwycenia nastąpiło kilka potyczek w trakcie których zniszczonych lub poważnie uszkodzonych została większość jednostek przynależnych do krwawej  femme fatale.  Także pilotowany przez nią Vulture w wyniku poniesionych uszkodzeń został zmuszony do awaryjnego lądowania na jednym z księżyców naszego trzeciego w kolejności giganta. Niestety gdy do rozbitego wraku dotarły jednostki Marines TWH, nie odnalazły one  tam poszukiwanej, a ślady w pobliżu miejsca twardego lądowania wskazywały, że ktoś udzielił jej pomocy.
Kilka godzin później kamery ochrony portu w Collins Market zarejestrowały jak osoba łudząco podobna do Trampeek wsiadała na pokład Orki udającej się w kierunku systemów imperialnych. Stan fizyczny kobiety z nagrania oraz fakt, że w poruszaniu pomagała jej inny osobnik sugeruje odniesienie znacznych obrażeń.
Z otrzymanych nagrań nie można jednoznacznie potwierdzić danych pomocnika, który odleciał statkiem wraz z Bloody Marry. Komputerowa analiza z 67% pewnością identyfikuję go jako członka Blue State Industry, niejakiego Marco Huksy’ego 

Dużo wskazuje że to niedoszła nemesis opuściła nasz system z podkulonym ogonem.  Możemy zatem liczyć na znaczną poprawę bezpieczeństwa w całym sektorze.

Pisząc jak jest – S.Kokosz

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.