Kolejny sukces w walce z terrorem.

Wczoraj skrzydło bojowe TWH w skład którego wchodził sam Mathais Shallowgrave przeprowadziło akcję zbrojną zakończoną pełnym sukcesem. Celem był przywódca znanej organizacji terrorystycznej działającej w naszym rejonie. 
To przestępcze ugrupowanie z systemu HIP 110262  zwące się Empire Group ponosi odpowiedzialność za liczne napady rabunkowe. Nie stronili oni również od przechwytywania jednostek transportu cywilnego w celu uprowadzenia pasażerów i ich późniejszej sprzedaży w niewolę. 
Także ta grupa wyrzutków jest odpowiedzialna za masakrę konwoju jednostek typu T9, o której informowałem miesiąc temu. Informację o tym już blisko dwa tygodnie temu przekazał jedyny cudem ocalały pilot, a do tej pory była ona trzymana w tajemnicy w celu dobra przygotowywanej operacji.
Przywódca tej bandy przestępców – Locke Lamorra,  nie miał zamiaru się podać pod osąd i poniósł śmierć na pokładzie  swojej korwety.
Pisząc jak jest – S.Kokosz

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.