Terra Host na Collins Market

Niedawno otrzymałem informację, że na Collins Market zarejestrowała swoją działalność firma „Terra Host” której profilem działalności jest szeroko pojęty terraforming.

Udało mi się porozmawiać z jednym z założycieli spółki – Prof. Janem Gaja.

– Witam Pana w imieniu czytelników „Echa Przestrzeni”.
– Dzień dobry.
– Proszę o kilka słów o Terra Host, czym będzie się zajmować i dlaczego tu.
Terra Host to nowo powstała spółka której celem jest przekształcanie światów o potencjale ziemskiego typu na takie w pełni potrafiące podtrzymać ludzkie życie. Założyliśmy ją z powodu stagnacji w jaką popadł terraforming w ostatnich latach. Większość z nas wcześniej pracowała przy kształtowaniu światów, jedni na rzecz Federacji inni na rzecz Imperium. Mam więc doświadczenie dotyczące każdego etapu tego wspaniałego procesu. A dlaczego HR 8444 ? A dlaczego by nie miejsce dobre jak każde inne gdzie nie rządzi biurokracja.
– A czy wybór miejsca nie ma związku z Samuelem Morbius’em, niedawnym kandydatem na urząd burmistrza Collins Market?
– Czy chodzi o Dr. Morbiusa z Altairu ?
– Tak własnie o niego.
– Nie wiedziałem nic o wyborach ani tym bardziej o jego kandydaturze, ale jako ekspert od terraformingu jest to bardzo znana i poważana w naszych kręgach postać.
– Jakie działania teraz podejmiecie?
Póki co skupimy się na etapie pierwszym, czyli poszukiwaniu potencjalnych światów. I mam nadzieję, że pomorze nam w tym społeczność galaktyczna, i nie ukrywam, że będzie to z jej strony działalność non-profit. Na tym etapie trudno o sponsorów, ale my finansujemy z własnych środków następny etap, czyli analizę zebranych danych pod kątem wyboru planety dającej najlepsze rokowania.
-Dziękuję za rozmowę i powodzenia.
– Ja również dziękuję.

Pisząc jak jest – S.Kokosz

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.