Uchodźcy w HR 8444

Ostatnimi czasy do HR 8444 napłynęła spora liczba uchodźców z tzw. Pirackiego Pogranicza. Nie jest to jakiś ogromny exodus ale liczba przybyszy stale rośnie. Największa ich ilość trafiła do Collins Market. 
Rzecznik biura Gubernatora tej placówki powiedział: „Nasze drzwi są otwarte dla wszystkich, którzy szukają uczciwej pracy i bezpieczeństwa. Niemniej jednak, wiemy z jakich rejonów pochodzą ci pokrzywdzeni ludzie, i musimy każdego z nich dokładnie sprawdzić. Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo Collins Market i jego mieszkańców i nie możemy sobie pozwolić na żadne pobłażanie w tej kwestii, przecież wraz ze zwykłymi ludźmi mogą próbować dostać się tu różnego rodzaju ekstremiści”.

Moje źródła informacyjne w Imperium sugerują, że konflikty na Pirackim Pograniczu osiągnęły już taki poziom, że Senator Patreus rozważa interwencję. 

Pisząc jak jest – S.Kokosz

Jedna odpowiedź na Uchodźcy w HR 8444

  • Anonimowy  napisał(a):

    Za BSI było lepiej!!!

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.