Zamachowcy zabierają głos ?

Służby bezpieczeństwa przeprowadziły wnikliwe śledztwo w związku z zamachem terrorystycznym, który niedawno miał miejsce w lokalu „11 Parseków”. Aresztowano kilka osób podejrzanych o udział w spisku. W wyniku przesłuchań zdobyto informacje potwierdzające powiązanie zamachowców z niedawno odkrytą nielegalną wytwórnią chemicznych środków bojowych na HR 8444-4B.
Jednocześnie w mediach pojawiło się oświadczenie grupy „Zakon” biorącej odpowiedzialność za ten akt terroru. Co jest absurdalne uważają się oni za prawdziwych spadkobierców dawnego powstałego na starej Ziemi w XIIw., Zakonu Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie, znanego także pod nazwą Zakonu Krzyżackiego. Osobnik podający się za Wielkiego Mistrza w takich oto słowach przesyła swoje żądania:
Potomkowie Jagiellonów, minęło ponad milenium odkąd przekazaliście nam ziemie w swym pogańskim świecie. Później nam je przemocą odebraliście, ale przybywamy by upomnieć się o swoje prawa. Oddajcie nam system Asture albo poczujecie ogień naszej zemsty. Macie czas do 15.07.3303.
Ze względu na zagrożenia jakie ze sobą niesie to przesłanie do udziału w dochodzeniu włączyła się husarska tajna grupa śledcza znana jako „Karramba”
Pisząc jak jest – S.Kokosz

6 odpowiedzi Zamachowcy zabierają głos ?

 • AntySekta  napisał(a):

  Znowu jakaś cholerna sekta! Do piachu z nimi!

 • Progenitor Sean Binder  napisał(a):

  Proszę nie podsycanie do nienawiści. Jeśli będzie trzeba, przekażemy tę sprawę odpowiednim organom. P.S. Oficjalnie potwierdzam, że nigdy nie słyszałem o żadnej Karrambie. Czy są aż tak tajni, że nawet ja o nich nie wiem? Może Hetman coś wie?

 • Dr Samuel Morbius  napisał(a):

  Gdybym to ja został burmistrzem Collins Market, nigdy by do tego nie doszło…

 • Anonimowy  napisał(a):

  "Karramba" to potoczne określenie Karnego Batalionu który działa na granicy prawa

 • fokusnik  napisał(a):

  Nie ma żadnego karnego batalionu. A ten tzw. "zakon" niech sobie coś znajdzie w Makau.

 • Karramba  napisał(a):

  A kuku!

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.