Dinkas Interstellar prosi o pomoc.

Skontaktował się ze mną Prof. Elon Dusk. z Dinkas Interstellar z prośbą o po przekazanie apelacji najwyższej wagi do dowództwa TWH.
Kontakt nie został nawiązany oficjalną drogą przez Estefany Dukagjini ze względu na groźbę natychmiastowych krwawych konsekwencji ze strony rządzącej w tym systemie anarchistycznej frakcji Dinkas Purple Posse.

W swoim komunikacie  Dusk prosi o wsparcie, a w zasadzie o zaprowadzenia rządów prawa w tym  układzie gwiezdnym. Do 3302r prymat tam wiodły stronnictwa imperialne i  był to typowy kawałek przestrzeni kierowany według  dyrektyw z Achenar. Sytuacja polityczna, ekonomiczna a przede wszystkim militarna zmieniała się trochę ponad rok temu.  W związku z przegrupowaniem cesarskich sił stabilizacyjnych, układ ten pozostał bez wsparcia wojskowego.  Lokalne frakcje nie były w stanie skutecznie odeprzeć działania przestępczej grupy „Purpurowych” i w dosyć szybkim czasie przejęła ona kontrole nad systemem.

Jeszcze za czasów spokojnego rozwoju pod sztandarami frakcji imperialnych Dinkas Interstelar wybudowało tam swoją siedzibę. Na trzeciej planecie w układzie B powstała tam placówka naukowa:  McDaniel Laboratory. Prowadzone są tam badania nad wykorzystaniem napędu FSD do wykonywania mikroskoków w obrębie jednego systemu gwiezdnego. Na razie wszelkie wyniki badań są utajnione ale teoretycznie takie przeskoki są możliwe po spełnieniu pewnych warunków odnośnie odległości od siebie oraz różnic w masach obiektów wyjściowych.

[Obrazek: Screenshot_0276.jpg]
System Dinkas jest idealny do tego typu prób, jego dwie gwiazdy są oddalone od siebie o ok. ziemską dobę świetlną a różnica ich mas mieści się w przyjętych założeniach .
Jednakże ze względu na obecną sytuację  w układzie, poza pracami akademickimi naukowcy nie są w stanie przystąpić do kolejnego etapu, czyli budowy prototypu zmodyfikowanego FSD. Obecnie wszystkie siły i środki jakimi dysponują wykorzystują na zapewnienie bezpieczeństwa laboratorium, najem ochrony oraz sowite daniny na rzecz „Purpurowych”.

Dodatkowym powodem zainteresowania się tym targanym przestępczością systemem gwiezdnym jest stacja Baaluw Port, której to mieszkańcy widząc niemoc pomniejszych frakcji imperialnych będących w systemie, oraz brak jakiejkolwiek reakcji ze strony Imperium sami podejmują  próby powstańcze i  walczą o swój dom. Próby te niestety bez pomocy z zewnątrz są z góry skazane na porażkę. Ostatnio przy wlocie do tego portu gwiezdnego pojawił się napis:
[Obrazek: 2.jpg]
Po przeprowadzeniu rozeznania pośród zwykłych mieszkańców oraz po tajnym spotkaniu z ich liderami mogę potwierdzić, że oczekują i wesprą interwencję Husarii w Dinkas.

Pisząc jak jest – S.Kokosz

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.