Wolne kwatery na Maskelyne

Już wkrótce na naszej najważniejszej systemowej stacji do rynku wtórnego trafi spora ilość nieruchomości. Pośrednicy mówią że będą mieć w obrocie około trzydziestu lokali  standardu „pilot”, kilka apartamentów standardu „oficer”. Oraz blisko sto kwater „technik”.
Kilka ze wspomnianych mieszkań jest zlokalizowanych w najlepszym rejonie stacji, w pobliżu siedziby głównej Skrzydlatej Husarii jak i sektora rozrywkowego w którym to znajduje się znany bar „11 Parseków”.
Można się spodziewać, że popyt na te siedziby będzie bardzo duży, a wysoka cena nie będzie tu żadną przeszkodą. Zgodnie z przepisami Najwyższej Izby Efektywnego Biznesu Obrotowego (NIEBO) która skupia pośredników w obrocie nieruchomościami, lokale te wchodzą na rynek po 14 dniach od ich oznaczenia jako „dostępne” przez poprzednich właścicieli. Co jest dosyć nietypowe, to fakt że praktycznie w przypadku wszystkich tych lokali termin ten wypada na 29.08.3303r. Zapewne dwa tygodnie wcześniej miał tu miejsce jakiś mały exodus.

Pisząc jak jest – S.Kokosz

Jedna odpowiedź na Wolne kwatery na Maskelyne

  • Unknown  napisał(a):

    Dobre to 🙂

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.