Nowy bar w HIP 110028

Równo tydzień temu  28.09.3303r. frakcja Skrzydlata Husaria zainicjowała program budowy placówki  rozrywkowej, którą ma być gwiezdny bar „11 Parseków”  zlokalizowany  na orbicie nieskolonizowanej planety ziemskiego typu w systemie HIP 110028. 
W przedsięwzięciu wzięło udział ponad dwa tysiące uczestników. Ich zadanie polegało na dostarczeniu 350 tyś ton rzadkich alkoholi do tymczasowego centrum dystrybucji na pokładzie stacji Zander Dock. Następnie zebrany towar będzie przetransportowany do lokalnych magazynów na szóstej planecie tego układu.
Rzecznik TWH zapytany o przebieg tej operacji odpowiedział: „Było bardzo ciężko, przez ten tydzień spotkaliśmy się z różnymi problemami,  ale przy pomocy wielu członków Federacji Pilotów udało nam się przed terminem zakończyć dostawy.  Dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w tym projekcie i mam nadzieje że niedługo będziemy się mogli spotkać w nowych „11 Parsekach”. Na koniec, z wielką przyjemnością chciał bym pogratulować pilotowi, który dostarczył najwięcej trunków do Zander Dock, był nim Cmdr…. a tak ta informacja zostanie przekazana później.”
_________________________________________________________________________________
Informacja z ostatniej chwili:
Lokalne służby weterynaryjne na Maskelyne Vision informują o pojawieniu się owiec w wielu rejonach stacji . Sprawa jest w trakcie wyjaśniania.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.