[CG] Festiwal Kulinarny w Leesti

Miłośnicy jedzenia z całej galaktyki spotkają się w tym tygodniu na stacji George Lucas w systemie Leesti w oczekiwaniu na jedyny w swoim rodzaju festiwal gastronomiczny.
„Obiad w Leesti” to tygodniowe imprezy w najlepszych restauracjach oraz winiarniach w Leesti. Dzięki tej wielkiej celebracji spożywania uczestnicy będą mogli spróbować potraw przygotowanych przez szefów kuchni z Noti.
Oprócz delektowania się różnorodnymi potrawami regionalnymi, goście będą mieli okazję skosztować różnorodnych międzygalaktycznych przysmaków, specjalnie importowanych przez organizatorów imprezy czyli Independent Leesti for Equality i to bez oglądania się na koszty. Frakcja ta złożyła otwarte zamówienie na Jaja z Aepyornis, Króliki z Ceti, Herbatę Tanmark Tranquil, Przyprawę Tarach oraz Milenijne jaja Utargoar. Oczywiście wszyscy ktrórzy dostarczą te rzadkie towary mogą liczyć na specjalne nagrody.
Aide Elias Hampton,  rzecznik Independent Leesti for Equality, ogłosiła:
„Independent Leesti for Equality z dumą sponsoruje tegoroczny Festiwal Kulinarny Leesti i chętnie zwróci koszty pilotom, którzy dostarczą nam zamówione towary”.
Kampania rozpoczyna się 16 listopada 3303 i potrwa tydzień. Jeśli ostateczny cel zostanie osiągnięty wcześniej niż jest to planowane, kampania zakończy się natychmiast.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.