[CG] Nakarmić Californię

Frakcja Spinward Marches Alliance Concern ogłosiła plany utworzenia zakład produkcji rolnej w systemie Synuefai LX-R d5-28. Ma ona zaopatrywać placówki Sojuszu oraz Turner Research Group w Mgławicy California.
Aby wesprzeć ten cel, organizacja zwróciła się do społeczności galaktycznej o dostarczenie do Hansford’s Landing w układzie BD+22 4939 następujących towarów: systemy wzbogacania terenu, kombajny zbożowe i autofabrykanty (terrain enrichment systems, crop harvesters, auto fabricators). Piloci którzy zaangażują się w kampanię, zostaną hojnie wynagrodzeni.
Saool Aledon, starszy specjalista w Spinward Marches, wydał następujące oświadczenie:
„Doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwań jakie ze sobą niesie obsługa placówek tak daleko od systemów centralnych. Chcemy wykorzystać nasze doświadczenie, i wesprzeć działania Sojuszu w Mgławicy California. Jednocześnie mamy nadzieję, że możemy liczyć na wsparcie społeczności galaktycznej. „
Kampania rozpoczyna się 9 listopada 3303 i potrwa tydzień. Jeśli ostateczny cel zostanie osiągnięty wcześniej niż jest to planowane, kampania zakończy się natychmiast.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.