Nowe głosy w Echu Przestrzeni

Szanowni czytelnicy mam wielką przyjemność poinformować Was, że Echo Przestrzeni poszerza swoje horyzonty. Do redakcji na początku miesiąca dołączyli :
  • Emma Jones – świetny reporter śledczy i korespondent wojenny, znana głównie ze swoich artykułów publikowanych w nieistniejącym już medium Guayambaan Intependent Press.
  • Cmdr Magnum354 – początkujący reporter, w zasadzie to nie reporter tylko były kadet Federacji, były pirat, były więzień Imperium, częściowo mieszkaniec Imperium, obecny narzeczony, obecny poszukiwacz przygód z zacięciem handlowym działający dla dobra Skrzydlatej Husarii. Jego najnowszy wyczyn to uratowanie życia reporterowi Kokoszowi.
  • Cmdr Ryczypior – redaktor żółtodziób. Uwielbiający pisać o głupotach i rozdrabniać je na części pierwsze. Autor tezy, że raki mogą cofać się w przód, a kraby w bok (jeszcze empirycznie nie sprawdził, w który). Odznacza się pozorną infantylnością wypowiedzi, odpowiadaniem samemu sobie i innymi rzeczami dyskwalifikującymi go z grona redaktorów, niemniej jednak potrafi pisać składnie i ciekawie. Zawitał na łamy Echa Przestrzeni w ramach DMS: „Dać Mu Szansę!”
  • River Phoenix – urodził się w rolniczym systemie Ngakwites. Większość swojego życia spędził pracując jako strażnik w kolonii karnej Melotte Penal Colony. Dzięki doświadczeniom z tego miejsca potrafi bardzo dobrze posługiwać się bronią. Podczas swojej pracy nasłuchał się wielu historii o przygodach w kosmosie i niesamowitych zdarzeniach, które spotkały wielu z odbywających karę w Melotte więźniów. W końcu postanowił sam przekonać się, ile jest w nich prawdy i kilka miesięcy temu wydał oszczędności swojego życia na mały statek klasy Sidewinder. Jako że nie ciągnęło go do kariery kryminalisty, ale chciał zaznać przygód, postanowił zostać dziennikarzem. Nawiązał kontakt ze znanym w husarskich systemach redaktorem naczelnym Echa Przestrzeni, S. Kokoszem i zaproponował współpracę, na którą ten się zgodził. Od tamtej pory River podróżuje po husarskich systemach i zbiera informacje o co ciekawszych wydarzeniach, często i gęsto samemu pakując się w jakąś kabałę.
Dzięki nowym pracownikom będziemy w stanie lepiej się przyglądać otoczeniu HR 8444, zarówno temu bliskiemu jak i temu odległemu. Nadal będziemy „pisać jak jest”, nie zważając na zagrożenia jakie to ze sobą niesie. Z tym, że teraz wykraczamy dalej, sięgniemy aż systemów centralnych, aż do największej polityki. Sięgniemy do informacji przekazywanych przez Galnet, które często będziemy komentować. Mamy nadzieję, że nowy głośniejszy głos w galaktyce przypadnie Wam do gustu.
S.Kokosz
Redaktor Naczelny

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.