Ricardo Bentonio zabiera głos.

Znany i jedyny Ricardo Bentonio snujący liczne teorie spiskowe ponownie zabiera głos w debacie publicznej. W niedawnym programie publicystycznym „Taniec z białymi karłami” przedstawił wyniki swojego śledztwa dotyczącego kontaktów z Thargoidami.
Naukowiec twierdzi, że już niedługo odkryją prawdę, jeszcze tylko kilka miesięcy prac i niepodważalne dowody będą mogły ujrzeć światło dzienne. Ale bez cienia najmniejszej wątpliwości może on potwierdzić całym swoim autorytetem, że już kiedyś doszło do kontaktów z tą obcą rasą, a były to kontakty wielce zaskakujące.
Na koniec swojego przemówienia, Bentonio dodał, że aby te szokujące mogły wypłynąć na powierzchnię „oceanu kłamstw” koniecznym jest wsparcie finansowe dzięki któremu możliwym będzie powołanie nadkomisji ds.kontaktów z obcymi formami życia. 
Gdy prowadząca zadała pytanie temu jak lubi się sam nazywać Największemu Tropicielowi Kłamstw dotyczące jego poprzedniej teorii, że jakoby Thargoidzi sterują działaniami ludzkości odpowiedział krótko: „Jeszcze sprawę badamy” i opuścił studio.
Echo Przestrzeni dotarło do materiałów dotyczącej składu tej nadkomisji. Obecnie większość z planowanych  jej członków to aktywiści grupy „Zdradzeni o świcie”. Jest to swego rodzaju sekta która czci dr. Yaroslawa Ducksona, imperialnego patomorfologa i antropologa, który w 10 kwietnia 3198r. rozbił się podczas podejścia do lądowania do habitatu na księżycu Euryale 8B. Co ciekawe był to przodek szukającego prawdy Ricardo.

3 odpowiedzi Ricardo Bentonio zabiera głos.

  • Anonimowy  napisał(a):

    Na księżycu Euryale 8B rosną ksieżycowe brzozy?

  • DYoda  napisał(a):

    Nie, ale na pewno była mgła

  • Anonimowy  napisał(a):

    Thargoidzi rozpylili hel o świcie. Są na to symulacje.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.