Rozmowy z Saorsina Public Incorporated

Lady Terese Lashna Gerrard prowadzi rozmowy stowarzyszeniowe z przedstawicielami frakcji Saorsina Public Incorporated. Ugrupowanie to  ostatnimi czasy  boryka się z dużymi problemami finansowymi. Kłopoty te są spowodowane konfliktem jaki toczy się w układzie pomiędzy anarchistycznymi Raiders of Saorsina a  Saorsina Order. Ugrupowania te walczą o wpływy w placówce planetarnej Wilder Landing, które to pozwolą na większą kontrolę nad wydobyciem i produkcją paliwa wodorowego. 
SPI jest pośrednikiem przy sprzedaży paliwa, i świadczy swe usługi dla  głównej systemowej frakcji – imperialnej  Sigma-2 Gruis Jet Dynamic Ltd. Niestety cesarscy nie zwracają uwagi na zawarty kontrakt, w którym to oni są zobligowani do zapewnienia bezpieczeństwa w systemie i jedyną odpowiedź jaką przysyłali na liczne na prośby SPI o reakcję to: „Fuel must flow”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.