Stacje zaatakowane przez Thargoidów!

Najnowsze doniesienia z Plejad mówią o ataku Thargoidów na stacje kosmiczne. Zakończył się on setkami a może nawet tysiącami ofiar i znaczącymi zniszczeniami.

Władze galaktyki potwierdziły, że ofiarą ataku padły stacje Titan’s Daughter w systemie Taygeta, Liman Legacy w systemie HIP 16753 i Oracle w systemie Pleiades Sector IR-W D1-55.

Ataku dokonały nieznane wcześniej statki zaklasyfikowane teraz jako Interceptor Medusa. Nagrania z kamer bezpieczeństwa na stacjach pokazują, że Thargoidzi zdołali użyć swojej broni w celu zneutralizowania systemów obronnych stacji a następnie dokonali ziszczeń w głównych reaktorach. Jeden ze świadków powiedział, że wyglądało to jakby Obcy chcieli tylko uszkodzić stacje, a nie zniszczyć je całkowicie.

Władze systemów zwróciły się do niezależnych pilotów z apelem o dostarczanie niezbędnych środków potrzebnym uchodźcom (foods, water, basic medicines i natural fabrics), a także poprosiły o wsparcie w ewakuowaniu personelu i mieszkańców, którzy jeszcze przebywają w uszkodzonych stacjach.

Odpowiadając na rozwój sytuacji cesarzowa Arissa Lavigny-Duval powiedziała:

„Nasze myśli są z tymi, którzy ucierpieli podczas tych ataków. Nie wiątpię, że władze systemów poradzą sobie z tą sytuację, ale gdyby była potrzebna pomoc, Imperium bez wahania jej udzieli.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.