Wzrost migracji do Colonii

Chociaż ataki Thargoidów jak dotąd miały miejsce jedynie Pleiadach, wielu najwyraźniej obawia się, że następnym celem kosmitów będą systemy centralne. Potwierdzeniem tego jest chociażby ogromna liczba obywateli uciekających do Colonii.

Rada Colonia, organ zarządzający tym  regionem, potwierdziła, że liczba uchodźców znacznie wzrosła w ostatnich tygodniach, a ostatnie ataki na gwiezdne porty jeszcze przyspieszyły ten proceder.

Magen Wolfe, rzeczniczka Rady, powiedziała:
„Wszyscy, którzy szukają schronienia w Colonii, zostaną tu powitani, ale prawda jest taka, że systemy centralne wcale nie są bardziej narażone na atak Thargoidów niż Colonia. Jesteśmy otwarci dla imigrantów i mogą oni liczyć na nasze wsparcie, ale liczba osób, które region może wesprzeć jest nie jest nieograniczona. „

Niedawno miała miejsce kampania budowy dodatkowych placówek w Colonii, ale tempo imigracji oznacza, że konieczne mogą być dalsze inwestycje budowlane w celu zapewnienia miejsca dla rosnącej populacji regionu.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.