[CG] Dobre wino

Ugrupowanie Angeli Imperial Enterprises ogłosiło inicjatywę budowy orbitalnej restauracji w swoim domowym systemie Wangal. Knajpka, która będzie nosiła nazwę „DaMorg’s Bar and BBQ”, pozwoli cieszyć się najlepszym jedzeniem i napojami, jakie ma do zaoferowania Wangal.

Aby uzyskać właściwe poparcie tej inicjatywy Angeli Imperial Enterprises uruchomiło otwarte zamówienie na różne materiały budowlane i wyposażenie, oraz zobowiązało się za nie zapłacić znacznie powyżej cen rynkowych. Niezależni piloci, którzy chcą wesprzeć inicjatywę, są proszeni o dostarczenie towarów do Nelder City w Wangal.

Rzecznik prasowy Angeli Imperial Enterprises wydał następujące oświadczenie:

„Chętnie dzielimy się z całą galaktyką naszymi wspaniałymi produktami. A gdy pojawi się mnóstwo wina, smutek i zmartwienie odlatuje w siną dal „. Damy to poczucie radości układowi Wangal i gdzie tylko się da! „

Kampania rozpoczyna się 25 stycznia 3304 i potrwa tydzień. Jeśli ostateczny cel zostanie osiągnięty wcześniej niż planowano, kampania zakończy się natychmiast.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.