[CG] Powstanie Dionizosa

Korporacja Sirius Inc ogłosiła plany budowy „megastatku” w systemie 42 n Persei, który zajmuje strategiczne położenie na trasie do układu Maia. Statek, już nazwany Dionizosem, znacząco poprawi usługi dostępne w 42 Persei.

Senior Aide Humberto Guthrie, występując w imieniu Sirius Inc, wydał następujące oświadczenie:
„Jesteśmy zaniepokojeni ostatnimi wydarzeniami w Plejadach oraz podatnością na ataki naszych systemów. Jeśli supermocarstwa nie mogą nas chronić, będziemy się chronić sami. „

Na wsparcie tej kampanii Sirius Inc złożył otwarte zamówienie na różne towary i obiecał nagrodzić pilotów, którzy  je dostarczają stacji Green Enterprise w systemie Ngalia. Jednocześnie w celu zapewnienia bezpieczeństwa transportowcom, korporacja uruchomiła operację niszczenia wszystkich statków znajdujących się na liście poszukiwanych.

Kampania rozpoczyna się 4 stycznia 3304 i potrwa tydzień. Jeśli ostateczny cel zostanie osiągnięty wcześniej niż jest to planowane, kampania zakończy się natychmiast.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.