[CG] Wyzwolić HIP 17692

Imperium wraz z Federacją podjęło zaskakując współpracę. Mocarstwa te ogłosiły wspólną inicjatywę przeciwdziałania działalności Thargoidów w systemie HIP 17692.

Dwustronna operacja będzie miała na celu zmniejszenie obecności obcych w regionie oraz odzyskanie dóbr, danych oraz ludzi z miejsc ataków insektoidów w układzie HIP 17692.

Frakcja Merope Expeditionary Fleet została upoważniona do nadzorowania operacji bojowej, zaś grupa The Pleiades Resource Enterprise ma za zadanie koordynowanie akcji ratowniczej. Piloci, którzy przyłączą się do tych kampanii, mogą liczyć na znaczne nagrody.

Po ogłoszeniu współpracy, Admirał Denton Patreus wydał następujące oświadczenie:

„Porty gwiezdne w Plejadach zostały zaatakowane. Tysiące niewinnych ludzi zginęło, a nam nie udało się skutecznie odpowiedzieć na ten podstępny atak. Teraz to się zmieni. „
„To jest Twoja szansa, aby przekazać wiadomość naszym wrogom –  aby powiedzieć im, że im nie ulegniemy, że się nie złamiemy, że będziemy walczyć!”

Kampania rozpoczyna się 11 stycznia 3304 i potrwa tydzień.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.