[CG] Ram Tah potrzebuje dostaw

Ram Tah, czołowy ekspert w dziedzinie Strażników (Guardians), przekazał do opinii publicznej, że jego fundusze na badania wkrótce się skończą. Aby jak najlepiej wykorzystać pozostałe środki finansowe, inżynier zwrócił się do niezależnych pilotów o dostarczenie artefaktów Strażników do jego bazy w systemie Meene.

W oświadczeniu Ram Tah powiedział:

„Zainteresowanie publiczne Strażnikami ostatnio mogło osłabnąć, ale uważam, że możemy się od nich wiele nauczyć. Tylko dzięki dokładnemu badaniu i analizie możemy mieć nadzieję na pełne zrozumienie Strażników, ich technologii i ich powiązań z innymi gatunkami. Wiedza ta może mieć kluczowe znaczenie dla ludzkości. „

Kampania otrzymała wsparcie finansowe od Meene General Industries, frakcja ta obiecała nagrodzić pilotów, którzy dostarczą artefakty  do Felice Dock w systemie Meene.

Kampania rozpoczyna się 8 lutego 3304 i potrwa tydzień. Jeśli ostateczny cel zostanie osiągnięty wcześniej niż jest to planowane, kampania zakończy się natychmiast.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.