Laboratoria Aegis celem ataków Thargoidów

Raporty analityczne opublikowane przez Aegis potwierdziły iż ostatnie ataki Thargoidów na porty kosmiczne, które pozostawiły po sobie tysiące zabitych i sparaliżowaną infrastrukturę, układają się w pewien schemat.

Admirał Aden Tanner, główny koordynator Aegis, oświadczył:

“Zidentyfikowaliśmy cele ataków Thargoidów, są to stacje kosmiczne na których Aegis ma swoje laboratoria badawcze. Dotyczy to m.in. stacji Titan’s Daughter w systemie Taygeta, stacji Liman Legacy w HIP 16753 oraz Oracle w Plejadach, w Sektorze IR-W D1-55.”

“Wraz z lokalnymi siłami ochronnymi oraz władzami poszczególnych systemów wzmacniamy środki obronne na wszystkich stacjach na których obecne jest Aegis.”


Profesor Alba Tesreau, główny doradca naukowy organizacji, podzieliła się swoimi obawami:

“Centra badawcze Aegis powstały w celu lepszego zrozumienia Thargoidów, jasnym jest więc, iż próbują nas oni powstrzymać przed badaniem ich technologii oraz artefaktów. Oczywiście, podejmujemy dodatkowe środki ostrożności, niemniej można tylko rozważać jakie rozwiązanie długoterminowe będzie skuteczne. Czy będziemy musieli założyć kolejne laboratoria w zastrzeżonych miejscach, np w bunkrach lub na asteroidach?

Praca jaką wykonuje Aegis jest kluczowa – tylko dzięki wiedzy możemy mieć szansę na nawiązanie prawdziwych relacji z tym gatunkiem.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.