Operacja przeciw Thargoidom

W następstwie sukcesu, jakim zakończyła się przeprowadzona w poprzednim miesiącu wspólna operacja Federacji i Imperium w systemie HIP 17692, oba supermocarstwa ponownie połączyły siły w celu walki z Thargoidami.
Tym razem działania skupiają się w Plejadach, w Sektorze OI-T c3-7 oraz w Arietis, w Sektorze XE-Z b4, gdzie zaobserwowano duże skupiska statków Thargoidów.
Celem tej dwuczłonowej operacji jest osłabienie obecności Thargoidów w Plejadach w Sektorze OI-T c3-7, oraz odzyskanie czarnych skrzynek oraz osobistych przedmiotów będących pozostałościami po atakach Thargoidów w Arietis w Sektorze XE-Z b4. Pierwsza inicjatywa zarządzana jest przez Flotę Ekspedycyjną z Merope, druga zaś przez Pleiades Resource Enterprise – należącą do Federacji korporację działającą w Plejadach.
Piloci, którzy zechcą wesprzeć obie operacje będą mogli liczyć na sowite wynagrodzenie.

Admirał Denton Patreus ogłosił rozpoczęcie kampanii następującym oświadzczeniem:
“Wiemy, że samoistnie sformowane grupy doświadczonych pilotów są szczególnie skuteczne w walce z Thargoidami, niemniej nie możemy spoczywać na laurach. Nasi przeciwnicy są niebywale groźni, i wiele ryzykujemy, jeśli nie doceniamy w pełni ich siły.”
Kampania rozpoczyna się 22-go lutego 3304 i potrwa przez tydzień. Jeśli założone cele zostaną zrealizowane przed upływem tego czasu, kampania zakończy się przedwcześnie.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.