Przywódcy mocarstw apelują o wsparcie

Już siedemnaście portów gwiezdnych zostało zaatakowanych przez Thargoidów. Agresja ta przyniosła ogrom śmierci i zniszczeń. Wiele z tych stacji pozostaje w stanie krytycznym, nie mogąc zaoferować mieszkańcom jak i przybyszom niezbędnych usług.

Prezydent Federacji, Zachary Hudson oraz Cesarz Arissa Lavigny-Duval zwrócili się do niezależnych pilotów o pomoc i wsparcie podjętych działań zaradczych.
W swoim oświadczeniu Arissa Lavigny-Duval powiedziała:
„Koordynatorzy pomocy humanitarnej robią wszystko, co mogą, ale bez wsparcia społeczności galaktycznej, przywrócenie tych stacji zajmie dużo czasu. Wzywam zatem niezależnych pilotów do dostarczania podstawowych towarów do uszkodzonych stacji a także do pomocy w ewakuacji ludności cywilnej. „
Cesarz potwierdziła również, że Aegis przygląda się raportom, z informacjami że Thargoidzi zbliżają się do systemów centralnych.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.