Zakończenie inicjatywy Federacji

Federacja ogłosiła, że Projekt “Bastion” zakończył się sukcesem. Dziesiątki pilotów udzieliło wsparcia projektowi poprzez dostarczanie potrzebnych artykułów do stacji Jahn Dock. Zostaną one wykorzystane do przeprowadzenia badań nad możliwością stworzenia zautomatyzowanych sił obronnych Federacji.
Wraz ze zbliżaniem się do końca kampanii, Prezydent Felicia Winters wydała następujące oświadczenie:
“Chciałabym przekazać szczere wyrazy wdzięczności dla wszystkich którzy wsparli to przedsięwzięcie. Chciałabym wam wszystkim jednak przypomnieć, iż nadal dalecy jesteśmy od posiadania w pełni zautomatyzowanych sił obronnych. Początkowy etap projektu “Bastion” obejmuje utworzenie ekonomicznych oraz militarnych warunków w celu dalszej realizacji tej inicjatywy.”
W międzyczasie przeciwnicy w dalszym ciągu podnoszą swoje protesty obawiając się, iż może doprowadzić to do opracowania sztucznej inteligencji, która jest zakazana.
Piloci którzy przyczynili się do realizacji tej operacji mogą zgłaszać się do stacji Jahn Dock w systemie Momoirent w celu odebrania nagród.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.