Kampania Unii EG

Yuri Grom ogłosił inicjatywę mającą na celu wybudowanie nowej stoczni w systemie CPC 20 6743. Stocznia zajmie się budową dużych okrętów wojennych które będą chronić zamieszkaną przez ludzkość przestrzeń kosmiczną przed wszelkimi zagrożeniami, tak ze storny ludzi jak i obcych.

Unia EG, działająca w imieniu Yuriego Groma, ogłosiła otwarty kontrakt na dostarczenie różnych materiałów potrzebnych do skonstruowania stoczni, i obiecała wynagrodzić wszystkich pilotów którzy dostarczą je do stacji Lyakhov Dock w systemie CPC 20 6743. Organizacja wydała także nakaz zestrzelenia wszelkich statków poszukiwanych listami gończymi w celu zapewnienia bezpieczeństwa pilotom dostarczającym materiały.

Rzecznik przedstawił szczegóły celu całej kampanii:

“Ostatnie wydarzenia pokazały iż ludzkość nie jest przygotowana na potencjalną inwazję Thargoidów. Wybudowanie stoczni dla okrętów klasy Farragut jest pierwszym krokiem w ustanowieniu obronnej granicy.”

“Jest kluczowym aby handlarze nie natrafiali na żadne trudności podczas dostarczania potrzebnych materiałów, dlatego piloci EG – elitarny oddział Yuriego Groma – zostali poproszeni o wyeliminowanie wszelkich agitatorów. Prosimy także niezależnych pilotów z bojowym doświadczeniem o wsparcie nas w neutralizowaniu wszelkich zagrożeń.”

Kampania rozpocznie się 22 marca 3304 i potrwa przez tydzień. Jeśli cel końcowy zostanie osiągnięty wcześniej, natychmiast zostanie ona zakończona.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.