Obawy inżyniera

Otrzymaliśmy kopię listu od jednego z inżynierów, filaru technologii kosmicznej, usprawniającego nasze systemy by podróżowało się szybciej, lepiej, bezpieczniej… List jest oznaczony klauzulą tajności,ale wydaje się, że adresatami są najwyższe władze Imperium, Publikujemy go bez zmian i korekt redakcyjnych.

Panie **********, Panienko *********, Wielmożni Imperium!

Sytuacja w jednym z newralgicznych systemów kontrolowanych (jeszcze!) przez Was jest dramatyczna! ********, bo o ten system chodzi, jest jednym z ważniejszych dla mnie, o ile nie najważniejszym systemem!

Wysłane przez Was siły obronne to jakaś farsa! Nie rozumiem, jak Potężne Imperium może pozwolić sobie na taką stratę! To nie są Thargoidzi, z którymi z resztą też nie dajecie sobie rady. Krążownik klasy Majestic, który praktycznie nic nie robi przeciwko wrogim siłom? Co to za Majestic?! Czy Imperium zwykło poddawać się w sytuacji zagrożenia? Na to mi wygląda.

Chyba wiemy, że The Winged Hussars nie może przejąć władzy nad tym systemem. Nie znam ich motywacji, nie wiem, do czego są zdolni, ale rozumiecie, że nasza umowa zostanie zerwana wraz z momentem przejęcia przez nich władzy?

Liczę na szybką reakcję i wysłanie odpowiednich sił do obrony tego systemu. To nie może się tak skończyć! To nigdy nie powinno się zdażyć!

z poważaniem,
**** ****

Pozostawiamy powyższy list bez komentarza, choć mamy przypuszczenia kto go napisał i jakiego systemu to dotyczy.

3 odpowiedzi Obawy inżyniera

  • Unknown  napisał(a):

    Kamitra już nasza. Trochę za późno na reakcję.

  • DYoda  napisał(a):

    Niech się przerzuci na fajkę i tyle

  • CMDR Ryczypior  napisał(a):

    Hetman zapowiedział, że nie będzie dodatkowo ograniczał, czy blokował cygar, więc bez stresu.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.