Oczyszczenie Socho

W reakcji na raporty o wtargnięciu Thargoidów do systemów centralnych, Aegis Core uruchomiło skierowaną przeciw nim operację w regionie Socho.

Rzecznik Aegis Core przedstawił mediom następujące oświadczenie:

“Nasz cel jest prosty: Zniszczenie statków Thargoidów, zebranie ich szczątków i dostarczenie ich do stacji Dantec Enterprise. Nie wiemy o Zwiadowcach tyle co o Statkach Przechwytujących, chcemy więc porównać materiały z obu typów i dowiedzieć się, z czego są zbudowane.”

Aegis Core apeluje do niezależnych pilotów o wsparcie operacji poprzez niszczenie statków Thargoidów w systemie Socho, oraz przez dostarczenie bio-mechanicznych przewodów, elementów systemu napędowego oraz fragmentów uzbrojenia do stacji Dantec Enterprise. Komandorzy którzy wezmą udział w operacji zostaną hojnie wynagrodzeni.

Kampania rozpocznie się 15 marca 3304 i potrwa przez tydzień. Jeśli wyznaczony cel zostanie osiągnięty przed upływem tego czasu, zakończy się ona przedwcześnie.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.