Ram Tah ogłasza dokonanie nowych odkryć

Inżynier Ram Tah ujawnił, iż jego ostatnia prośba do pilotów dotycząca badania miejsc w których kiedyś mogli być Strażnicy dostarczyła istotnych informacji. Jak mówi w wydanym oświadczeniu:

“Dzięki odwadze wielu Komandorów odkryliśmy kilka nowych wykopalisk z pozostałościami po Strażnikach i pozyskaliśmy duże ilości danych. Zgodnie z moją teorią, owe ruiny nie są tak pozbawione życia jak mogą początkowo wyglądać – niektóre z nich były nadal bronione przez starożytne maszyny Strażników.”

“Przeprowadzona przeze mnie analiza danych dostarczyła nam kluczowych informacji technicznych, z których duża część nadaje się do natychmiastowego praktycznego zastosowania. Pozwoliło mi to opracować plany nowych modeli uzbrojenia i zasilania dla statków, opartych na układach Strażników.”

“W chwili obecnej rozmawiam z pośrednikami nad produkcją i dystrybucją tych urządzeń które, mam nadzieję, przysłużą się galaktyce w tym trudnym czasie.”

Ram Tah dodał iż będzie on nadal polegał na wsparciu galaktycznej społeczności w odkrywaniu dalszych fragmentów wiedzy o Strażnikach.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.