Reakcje niezależnych Pilotów w odpowiedzi na sensacyjne doniesienia o Thargoidach

Opublikowany niedawno przez Aegis raport wywołał wiele komentarzy ze strony członków Federacji Pilotów:

“Wszystko jest teraz inne” powiedział jeden z Komandorów “Wystarczająco niepokojącym był już sam fakt powrotu Thargoidów. Dowiedzieć się o tym, iż byli tu od milionów lat, i że nawet Strażnicy mieli kłopoty z zatrzymaniem ich… To jakby powiedzieć, że starożytni bogowie, ci mściwi, grzmiący z góry, przez cały czas istnieli naprawdę.”

Inni  piloci przedstawiali bardziej realne obawy o tym, jaki może mieć to wpływ na galaktyczną społeczność:

“Kupiłem statek w celu odkrywania nieznanego, rozumiesz? Aby wyruszyć w Pustkę. Teraz jednak, wiedząc, że Thargoidzi byli tam na długo przed nami, i mogli skazić przestrzeń gdziekolwiek byśmy polecieli… Pustka należy do nich, zawsze należała!”

Niemniej jednak, jeden z bardziej doświadczonych Komandorów przemawia w bardziej zadziornym tonie:

“Wszystko co mówi nam raport Aegis to to, że te obce kanalie mogą zostać pobite. Strażnicy zrobili to raz w przeszłości – teraz kolej na nas. Walczyłem z Thargoidami w Plejadach i wiem, że nie są nietykalni. Z nowym uzbrojeniem od Aegis oraz ich mega-statkami możemy sprawić, aby te insekty pożałowały, że nie zostały w swoich ulach.” 

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.