Rewelacje dotyczące Thargoidów

Aegis opublikowało raport zawierający dokładną analizę Thargoidów. Informacje zostały dostarczone przez inżyniera Ram Taha, skompilowane z ostatnio rozszyfrowanych wiadomości znalezionych w placówkach Strażników.

Wyciąg najważniejszych informacji z raportu przedstawiamy poniżej:

“Zapisy wskazują iż Thargoidzi mogą być rasą starszą niż Strażnicy, oraz że te dwa gatunki łączy wspólna historia wzajemnego konfliktu. Wrogość ta jest efektem roszczeń Thargoidów o tereny zajęte przez Strażników które, według wierzeń Thargoidów, należały wcześniej do nich.”

“Strażnicy próbowali komunikować się z Thargoidami, jednak starania te zakończyły się niepowodzeniem. Ustalili, że instynkt przetrwania Thardoidów był tak silny, iż nie tolerowali oni jakiegokolwiek potencjalnego zagrożenia, włączając w to bliskość innej cywilizacji zdolnej do podróży międzygwiezdnych.”

“Jest teraz jasnym, iż drony obronne Strażników oraz zaawansowane uzbrojenie były rozwijane przede wszystkim w celu ochrony ich światów przed Thargoidami.Chociaż dostępne szczegóły są skąpe, wygląda na to iż te maszyny ostatecznie odniosły sukces i odparły Thargoidów.”

Profesor Alba Tesreau, szefowa działu badań w Aegis, publicznie skomentowała ten raport:

“Dzięki Ram Tahowi i odwadze pilotów którzy zbadali dawne placówki Strażników część naszych pytań dotyczących Thargoidów znalazła odpowiedź. Jest jasnym, że nasza obecna sytuacja jest odzwierciedleniem tej w jakiej znajdowali się Strażnicy. Nasza przestrzeń, tak jak wtedy ich, usłana została tysiące lat temu “skorupiakami”, teraz zaś Thargoidzi przybyli aby zebrać to biomechaniczne żniwo.”

“Wiemy teraz, że celem trwającej wojskowej ofensywy Thargoidów jest usunięcie ludzkości z tego co uważają za swoje terytorium. Jeśli ich modus operandi będzie takie jak w przypadku Strażników, ich następnym ruchem będzie agresywne wydobycie zasobów mineralnych. Na razie nie ma jednak dowodów na takie działania.”

Ram Tah także wydał oświadczenie dotyczące tego jaki wpływ może mieć to znalezisko:

“Do chwili obecnej Thargoidów spowijała mgła tajemnicy, a motywy ich działania były niejasne. Po raz pierwszy mamy wgląd w to co nimi kieruje, dlaczego nas atakują, oraz jakie są ich ogólne cele. To historyczne odkrycie które wierzę, że przyniesie dużą zmianę w tym konflikcie i, być może, ocalenie ludzkości.” 

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.