Strażnicy: reakcja Galaktyki

Dokonane przez Ram Taha nowe odkrycia miejsc należących niegdyś do Strażników, oraz rozwój nowych opartych na nich technologii spotykają się z różnymi reakcjami w galaktyce.

Prezydent Federacji Zachary Hudson oznajmił: “Federacja pragnie pogratulować Ram Tahowi jego sukcesów. Wszystko co pomaga chronić naszych obywateli przed atakami Thargoidów jest mile widziane.”

Imperialny Admirał Denton Patreus wypowiada się w podobnym tonie: “Jestem zadowolony z wieści, iż produkowane są nowe, jeszcze potężniejsze rodzaje uzbrojenia. Pozwolą one na uzyskanie przez nas taktycznej przewagi w konflikcie z Thargoidami.”

Główny minister Sojuszu Edmund Mahon przedstawił bardziej wyważony komentarz: “Informacja jest bogatwem, a działania Ram Taha mające na celu poszerzenie naszych granic na polu wiedzy i nauki doprawdy uczyni nas bogatymi.”

W międzyczasie Simguru Pranav Antal z Utopii spogląda w przyszłość: “W technologii naszych galaktycznych poprzedników tkwi olbrzymi potencjał, który może dać ludzkości różne korzyści. Niecierpliwie oczekujemy jakiego rodzaju dobrobyt mogą przynieść te odkrycia.”

Na koniec, profesor Alba Tesreau, przewodnicząca działu badań w Aegis tak skomentowała ostatnie odkrycia: “Skontaktowałam się już z Ram Tahem i mam nadzieję, iż Aegis będzie mogło przebadać te dane. Dalsze zrozumienie Strażników może pogłębić naszą wiedzę o Thargoidach, i być może pomoże nam lepiej zrozumieć motywy ich działania.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.