Vodel już na stałe na Collins Market

Burmistrz Collins Market, David Jensen udzielił krótkiego wywiadu w związku z negocjacjami jakie prowadził z firmą Vodel, która jest największym producent pojazdów planetarnych SRV.

„Pierwszy kontrakt został zawarty jeszcze przez poprzednie władze Collins Market. Była to standardowa umowa dzierżawy przestrzeni portu gwiezdnego na czas określony, tj. 20.000 godzin. Obowiązywała ona od 15.12.3302 czyli, ten czas już powoli się kończył. W trakcie negocjacji podjąłem decyzję o przedłużeniu najmu na czas nieoznaczony. Pozostałe szczegóły kontraktu ze względu na poufność muszę pozostać w tajemnicy .”

Echo Przestrzeni nieoficjalnie dowiedziało się, że w niedalekiej przyszłości planowane jest lokalne wydarzenie które ma upamiętnić tę umowę.

Jedna odpowiedź na Vodel już na stałe na Collins Market

  • Anonimowy  napisał(a):

    Jaram się jak dziecko, jestem fanem marki! Jest bezkonkurencyjna! Dosłownie… I trochę szkoda, bo gdyby pojawiła się jakaś konkurencja, pewnie byłbym fanem tej drugiej, a tak to nie mam wyjścia…

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.