[CG] Projekt Rekohu

Frakcja Angeli Imperial Enterprises, jeden z głównych dostawców produktów spożywczych i innych materiałów eksploatacyjnych w Imperium, ogłosiła plany budowy statku naukowego klasy Bowman.
Inicjatywa budowlana, nazwana Projektem Rekohu, pozwoli organizacji na zwiększenie różnorodności biologicznej swoich upraw. Po zakończeniu, megaship zostanie ulokowany w sektorze PLAA AIN, aby badać życie na światach podobnych do Ziemi.

Rzecznik organizacji, komandor Blain Crighton, wydał następujące oświadczenie:
„Jesteśmy cywilizacja o niemal nieograniczonych zasobach energetycznych oraz posiadającą umiejętność podróżowania pomiędzy gwiazd w mgnieniu oka. Jak to się dzieje, że wciąż mamy systemy doświadczające głodu? Projekt Rekohu jest właśnie próbą naprawienia tego problemu i znalezienia nowych sposobów na utrzymanie nawet najbiedniejszych. „
Wspierając ten cel, Angeli Imperial Enterprises złożyło otwarte zamówienie na różne towary, obiecując nagradzanie pilotów, którzy dostarczają te materiały do Kanai Enterprise w systemie Blido Piru. Organizacja umieściła także nakaz zniszczenia wszystkich poszukiwanych statków, aby zapewnić, że osoby dostarczające towary do gwiezdnego portu mogą to zrobić bezpiecznie.
Kampania rozpoczyna się 19 kwietnia 3304 i potrwa tydzień. Jeśli ostateczny cel zostanie osiągnięty wcześniej niż planowano, kampania zakończy się natychmiast.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.