Geneza Thargoidów?

Profesor Cora Shaw, dyrektor Palin Institute opublikowała dokument zawierający przypuszczenia na temat pochodzenia Thargoidów.

Poniżej przedstawiamy fragmenty jej pracy:

„Mając na uwadze wpływ Thargoidów na naszą cywilizację niepokoi fakt, że tak mało o nich wiemy. Informacje uzyskane z ruin Strażników rzuciły nieco światła starożytną historię Thargoidów jednak jasnym jest, że byli gatunkiem zdolnym do podróży kosmicznych na długo przed spotkaniem Strażników. Skąd więc Thargoidzi pochodzą?”

Wiemy, że Thargoidzi mają naturę insektoidów i są w bliski sposób związane z planetami o atmosferze opartej na amoniaku. Sugeruje to, że mogli ewoluować w surowym środowisku o niskiej temperaturze, co może wyjaśniać ich nadmiernie rozwinięte instynkty przetrwania i agresywną naturę. Wiemy także, że Thargoidzi są ekspertami w dziedzinie bioinżynierii, mogli więc rozwinąć swoją własną strukturę biologiczną do tego stopnia, że ​​naturalne procesy ewolucyjne są wobec nich bez znaczenia.”

„Jako że wiele obszarów naszej galaktyki pozostało niezbadanych, świat rodzinny Thargoidów może się równie dobrze mieścić tuż poza znaną przestrzenią jak i po drugiej stronie Drogi Mlecznej – o ile w ogóle taki istnieje. Możliwe, że w obecnej chwili są oni gatunkiem koczowniczym, istniejącym jedynie w kosmosie lub w stworzonych przez siebie swego rodzaju ulach. Może nawet podróżowali przez miliony lat świetlnych, z galaktyki Andromedy lub jeszcze dalej, niczym rój szarańczy, szukający nowych, świeżych źródeł pożywienia.”

„Inne teorie dotyczące pochodzenia Thargoidów są bardziej zawiłe, ale również warte zgłębienia. Wiemy, że ich statki mogą pozostawać w nadprzestrzeni, co sugeruje, że przebywanie w niej jest dla obcych wygodne. Czy jednak żywe istoty mogą pochodzić z hiperprzestrzeni?” 

„Z drugiej strony, obcy mogą używać hiperprzestrzeni jako połączenia innego wymiaru całkowicie oddzielonego od rzeczywistej przestrzeni. Thargoidzi mogą mieć pochodzenie nie tyle pozagalaktyczne, co pozawszechświatowe.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.