Kampania Rind Gold Electronics Org

Imperium ogłosiło nową inicjatywę mającą na celu wzmocnienie siły militarnej superpotęgi. Skupia się ona na nowym programie treningowym opracowanym z myślą o wyszkoleniu następnej generacji pilotów.
Rzecznik dla Rind Gold Electronics Org, nadzorujący inicjatywę, wydał następujące oświadczenie:

„Przez ostatnie sześć miesięcy zlokalizowana na Achenar grupa badawcza rozwijała najnowocześniejszy program treningowy opracowany z myślą o rozwijaniu u kadetów refleksu, koordynacji, percepcji i zdolności poznawczych. Wstępne testy wykazują iż młodzi studenci, nie obciążeni jeszcze nadmierną wiedzą, reagują nadzwyczaj dobrze na program, w efekcie osiągając niespotykany poziom umiejętności.”

W celu wsparcia inicjatywy, Rind Gold Electronics Org ogłosiło otwarty przetarg na materiały badawcze, które zostaną wykorzystane na wyprodukowanie niezbędnych przyrządów. Organizacja zaapelowała także o dostawy szerokiego zakresu surowców kopalnych, które zostaną użyte do zbudowania dedykowanego centrum szkoleniowego dla nowego programu.
Kampania rozpocznie się 12 kwietnia 3304 i potrwa przez tydzień. Jeśli cel końcowy zostanie osiągnięty przed planowanym terminem, zakończy się ona przedwcześnie.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.