Podsumowanie tygodnia

Oto najciekawsze wydarzenia tego tygodnia:

Imperialny Senator Nestor Cartesius został znaleziony martwy w swym domu na Capitol. Podejrzewa się iż było to zabójstwo. Na miejscu brodni odnaleziono notatkę z napisem „Dla Jamessona”. Potwierdzono, iż Cartesius był potomkiem jednego z ważniejszych członków INRA, domniema się także iż motywem przewodnim zabójstwa była zemsta, której źródłem mogły być dawne działania INRA oraz przodka senatora postrzegane jako niewłaściwe.

Niezależna dziennikarka Chukwuma Grant opublikowała artykuł opisujący pokojową aktywistkę oraz byłą prezydent Federacji Jasminę Halsey. W swoim artykule Grant w otwarty sposób podchodzi do oświadczeń Halsey dotyczących jej spotkań z super-inteligentnymi istotami,  sugerując jednocześnie iż oświadczenia mogą mieć na celu budowanie poparcia pośród osób pozbawionych praw obywatelskich. Zakańcza ona swój wywód mówiąc:

 „Czas pokaże, czy jest ona wizjonerką, lunatykiem czy błyskotliwym politykiem manipulującym ludźmi”.


Z innych wieści, Angeli Imperial Enterprises ogłosiło plany budowy statku badawczego klasy Bowman. Po ukończeniu będzie on badał wszelkie formy życia na planetach podobnych do Ziemi, i pozwoli to organizacji na zwiększenie zróżnicowania swoich plonów. W celu realizacji tego celu Angeli Imperial Enterprise otworzyło otwarte zamówienie na różne potrzebne materiały, oraz wydało rozkaz likwidacji wszelkich statków znajdujących się na ich listach gończych w celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim wspierającym inicjatywę.

Na koniec, Ring Gold Electronics Org ogłosiło sukces swojej kampanii. Do stacji Wegner Market dostarczono w ciągu ostatniego tygodnia duże ilości materiałów badawczych oraz surowców kopalnych, co pozwoliło Imperium na kontynuowanie budowy nowego centrum szkoleniowego dla pilotów. Rzecznik przemawiający w imieniu Ring Gold Electronics Org powiedział:

 „Wraz z narastającymi zagrożeniami dla ludzkości, musimy skupić się na rozwijaniu ludzkiego umysłu, i odblokowaniu jego bezgranicznego potencjału”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.