Podsumowanie tygodnia

Oto najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia:

Komentarze księżniczki Aisling Duval dotyczące Aegis przyciągnęły wiele komentarzy, w tym wsparcia. Jeden z imperialnych senatorów zasugerował, iż Duval „poprawnie wyczuła nastroje pośród ludności” podczas gdy inny z komentujących zasugerował iż jej komentarze świadczą o wydorośleniu.

Z innych wieści, niezależny raport sugeruje iż skala piractwa uległa zmniejszeniu od momentu powrotu Thargoidów. Autor raportu zasugerował iż obecność obcego zagrożenia osłabiła „apetyt” piratów na łupienie ludzi. Siły ochrony z systemu Pegasi Sector odrzuciły tą teorię.

Imperium ogłosiło plany budowy nowego centrum treningowego dla kadetów szklących się na pilotów, i złożyło otwarte zamówienie na materiały badawcze oraz surowce kopalne potrzebne do bodowy. Po ukończeniu, centrum będzie posiadało najwyższej klasy program szkoleniowy opracowany z myślą o wyszkoleniu następnej generacji pilotów.

Astronomowie przebywający w systemie Sol mogli odkryć sygnał New Horizons, sondy kosmicznej wystrzelonej w 2006 roku z misją mającą na celu badanie różnych obiektów w Pasie Kuipera. Jeden z astronomów odpowiedzialny za znalezisko udzielił dokładnych informacji o przybliżonej lokalizacji obiektu, i zachęcił eksploratorów do odnalezienia sondy.

Na koniec, rzecznik przemawiający dla korporacji Atlas ogłosił sukces kampanii mającej na celu wybudowanie okrętu klasy megaship. Równolegle przebiegająca inicjatywa, ogłoszona przez Privateers Alliance także osiągnęła zamierzone cele, po entuzjastycznie przyjętym przez galaktyczną społeczność apelu z prośbą o dostarczenie potrzebnych materiałów.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.