Wsparcie dla Aisling Duval


Ostatni komentarz księżniczki Aisling Duval dotyczący efektywności działań Aegis przyciągnął sporo uwagi.

Jedną z najbardziej prominentnych figur solidaryzującą się z nią jest imperialny senator Pal Vespatian:

„Nie można oskarżać Aegis o bycie całkowicie nieskutecznym, ale być może Jej Wysokość poprawnie wyczuła nastroje panujące wśród ludzi. Garść małych sukcesów to po prostu zbyt mało aby rozproszyć powszechne obawy przed podbojem. W tej sytuacji nie ma miejsca na półśrodki – jeśli nie pokonamy Thargoidów, nasza cywilizacja może upaść.”


Tymczasem, Komodor Riri McAllister  z Sił Obrony Sojuszu (Alliance Defence Force) powiedział:

„Mogę z całą pewnością zaprzeczyć sugestiom Księżniczki Duval, jakoby pozostałe władze równie dużego wkładu w Aegis. Ma ona jednak rację, w odniesieniu do strategii militarnej. Większa przejrzystość dotycząca długoterminowych planów Aegis mogłaby przyczynić się do lepiej skoordynowanych działań w odpieraniu sił Thargoidów.”


Jast Fernández, redaktor naczelny dla niezależnych mediów, skupił się na tym, jak opinia publiczna może zacząć zmieniać sposób postrzegania księżniczki:

„Wiemy, iż Aisling jest powszechnie widziana jako stereotypowa następczyni: odpowiednio zamożna, lecz nie grzesząca inteligencją – czy mogła to być jednak przeznaczona dla publiki maska, którą teraz zrzuca? Czy być może młoda księżniczka w końcu dojrzewa, i rozwija w sobie zmysł krytyki? W każdym razie, nie powinno być niespodzianką, iż znalazła ona słuchaczy – coś, w czym zawsze się specjalizowała.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.