Admirał Sojuszu zamordowany przez League of Reparation

Członek rady admiralskiej dowodzącej Alliance Defence Force, został zamordowany. Do zbrodni przyznała się The League of Reparation.
Admirał Floty Tulimaq Buchanan podróżował na uroczystą ceremonię do Lave Station gdy jego prywatny statek został zaatakowany i zniszczony. Osobisty personel admirała oraz załoga statku zostali zabici.

Niedługo po tym, następująca wiadomość została wyemitowana do stacji informacyjnych w galaktyce:

„Nie zapomnieliśmy o przestępstwach popełnionych przez INRA. Nie przebaczamy tym, którzy noszą ich winę. Za Jamesona.”

Główny inspektor Kay Kilbride, założyciel grupy badawczej powołanej przez trzy supermocarstwa, wydał następujące oświadczenie:

„Traktujemy ten atak jako akt terroryzmu ze strony League of Reparation. Rodzina Admirała Floty Buchanana potwierdza, że jeden z jego przodków był starszym dowódcą w INRA przed osiedleniem na Lave ponad wiek temu.”

Alliance Assembly wydało wspólne oświadczenie:

To odrażający i tchórzliwy akt agresji, który drogo nas kosztował. Tak brutalny atak na naszych ludzi i nasze wartości nie może pozostać bezkarny.”

Komodor Riri McAllister przemawiała w imieniu Alliance Defence Force:

„Nowy członek rady admiralskiej zostanie niedługo wyznaczony na miejsce. W międzyczasie dokonujemy wszelkich starań aby wspomóc grupę dochodzeniową w namierzeniu tych kryminalistów.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.