Aegis ogłasza sukces programu „Sokole Oko”

Aegis ogłosiło, iż ich inicjatywa pod kryptonimem „Sokole Oko” odniosła wielki sukces, i pomogła odeprzeć siły Thargoidów z systemów w Mgławicy Plejad.

Przyrządy służące do orbitalnej obserwacji zostały skonstruowane i umieszczone na miejscu wcześniej w tym roku w celu monitorowania transmisji ze znanych naziemnych baz Thargoidów. Dane te zostały udostępnione niezależnym pilotom.

W wywiadzie dla „The Federal Times” Admirał Aden Tanner zaznaczył:

„Nie mam wątpliwości, iż bez tych danych ze stacji pomiarowych więcej stacji w Plejadach zostałoby zaatakowanych i uszkodzonych. Tylko w ostatnim tygodniu udało się odeprzeć ataki Thargoidów w systemach Lwalama i Lalande 4141 właśnie dzięki ostrzeżeniom dostarczonym przez „Sokole Oko””

„Wszyscy jesteśmy ogromnie wdzięczni Komandorom, którzy starli się z Thargoidami. Aegis powstało w celu pomocy w ochronie galaktyki, i dzięki wsparciu dzielnych członków galaktycznej społeczności bez wątpienia zwyciężymy.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.