Anarchia w Socho

System Socho, w którym siedzibę ma organizacja Aegis Core, został przejęty przez frakcję prowadzoną przez organizację przestępczą. System jest obecnie w stanie anarchii.

Kurierowi, któremu została powierzona wiadomość od dr Mii Valencourt, naukowca Aegis udało się zbiec z systemu. Wiadomość ta została udostępniona opinii publicznej przez agencję informacyjną Rewired:

„Ta wiadomość jest prośbą o natychmiastową pomoc. Lokalne siły bezpieczeństwa zostały przejęte przez okrutnych bandytów – nazywają siebie Socho Gold Raiders – przejęli władzę w systemie. Wszystko pozamykali. Chyba są przekonani, że konstruujemy coś w rodzaju super broni – to ich najprawdopodobniej sprowadziło.”

„Wykazali się niezłym sprytem. Otrzymaliśmy sygnał, którego sygnatura przypominała ten emitowany przez Thargoidów. Siły bezpieczeństwa zostały postawione w stan gotowości. Wszyscy byliśmy przerażeni, że Thargoidzi przybyli do Socho, ale to nie byli oni – to była pułapka. Bandyci czekali na odpowiednią chwilę, by poszatkować nasze siły na kawałki.”

„Proszę, jeśli ktoś słucha… to nagły wypadek! To absolutny chaos! Prosimy, pomócie!”

Profesor Alba Tesreau, główna doradczyni naukowa Aegis, wystosowała pełeną emocji prośbę:

„To niedopuszczalne, by członkowie naszego społeczeństwa zachowywali się w ten sposób, gdy stawka jest tak wysoka. W laboratoriach Aegis Core odbywają się ważne badania. Jeśli zostaną zaprzepaszczone, ci przestępcy narażą nas wszystkich na ogromne niebezpieczeństwo!”

„Błagam obywateli naszej galaktycznej społeczności, by uwolniła Socho od tych bezmózgich barbarzyńców. Aegis broni ludzkości przed zagrożeniem ze strony Thargoidów. Teraz, by przetrwać potrzebujemy Waszej pomocy, byśmy to z kolei my mogli chronić Was i Wasze rodziny.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.