Frakcja Lave Radio Network Prosi o Pomoc

W najnowszej audycji Lave Radio Network nakreśliło krytyczną sytuację mieszkańców systemu Lave. Aktualnie rządzącą frakcją jest Lave Fortune Organisation, której polityka opiera się na bezrefleksyjnym wspieraniu Sojuszu (The Alliance). Spowodowało to powstanie wielu form opresji na mieszkańcach systemu, a nawet groźby śmierci w kierunku pilotów przylatujacych do Lave.

Audycja zawierała następujący komunikat:

„Od czasów upadku Galcorp system Lave był przez długi czas represjonowany – najpierw przez bezwzględnego i podejrzanie długo żyjącego dr. Waldona, a od 3265r. przez tzw. 'wyzwolicieli’ – Sojusz, który dla własnych korzyści sprowadził system do roli prowincji.”

„Wolni Obywatele Lave mieli dość. Błagali, by ktoś usłyszał ich wołanie… i to wołanie zostało usłyszane przez grupę różnego pokroju osób nadających z Orange Sidewinder audycję prowadzoną przez Vending Machine Repair Mana… Lave Radio. Współpracując ze społecznością organizacja non-profit Lave Radio Network walczyła z bardziej wojowniczo nastawionymi frakcjami Sojuszu zabezpieczając port Castellan Station, który odegrał kluczową rolę w rewolucji w Lave, a także bazę w asteroidzie – Warinus. I właśnie nadszedł ten czas! Potrzebujemy pomocy wszystkich pilotów, którzy wierzą w niezależność! Pomocy, która pozwoli naszym obywatelom głosować!”

„Frakcja rządząca systemem, Lave Fortune Organisation, jest zdeterminowana, by utrzymać system Lave jako marionetkę Sojuszu. Co bardziej niepokojące doszły nas słuchy, że niektórzy piloci tej organizacji grozili śmiercią Bogu ducha winnym pilotom latającym w Lave, co jest sprzeczne z interesami wszystkich zleceniodawców, których Sojusz Niezależnych Systemów trzyma pod ścisłym nadzorem.”

„Lave Radio Network wierzy wolność, wierzy w niezależność i wierzy w WOLNĄ LAVE!”

„Głosuj na Lave Radio Network”

Jak można pomóc? Frakcja Lave Radio Network określiła dwa sposoby, by wesprzeć głosowanie:

„1. Wykonujcie misje dla Lave Radio Network, które dają jak największą ilość wpływów – najlepiej te, które oferują +++++ inf. – nieistotne, czy to misje z biuletynu, czy misje pasażerskie.”

„2. Oddawajcie zebrane mapy w portach Castellan Station (outpost – max landing pad: M) lub Warinus (baza w asteroidzie) – najlepiej pojedynczo, jeden system na raz ze względu na to, że mechanizm BGS bardziej punktuje ilość transakcji nad ilością map”

Akcja potrwa do odwołania

– oprac. CMDR Ryczypior

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.