Komodor McAllister Powołana do Rady Admirałów

Komodor Riri McAllister z Sił Obronnych Sojuszu została powołana do Rady Admirałów i awansowana na stanowisko kontradmirała.

Rada Admirałów jest odpowiedzialna za strategię wojskową całego Sojuszu, a każdy z jej sześciu członków dowodzi flotą wsparcia. Miejsce w radzie zostało zwolnione, gdy admirał Tulimaq Buchanan został zamordowany przez terrorystów z grupy League of Reparation.

Aktualnie dowodząca swoją flotą McAllister pochodzi z systemu Lave i jest najmłodszą osobą, jaka kiedykolwiek została mianowana do Rady. Jest również najmłodsza stopniem, pomijając kilku innych kandydatów z admiralicji ADF, co wywołało pewne kontrowersje.

Admirał George Varma w obronie tej nominacji powiedział:

„Pomimo względnie młodego wieku, McAllister jest jedną z naszych najbardziej odznaczonych weteranek wojennych, jest również mistrzynią strategii. To czyni jej kandydaturę doskonałą dla obrony Sojuszu.”

Nowo powołana kontradmirał McAllister wygłosiła charakterystycznie krótkie stwierdzenie:

„Jestem wdzięczna Radzie za ten zaszczyt. Będę wspierać walkę z terrorystami odpowiedzialnymi za śmierć mego poprzednija z takim zaangażowaniem, z jakim traktuję swoje obowiązki wobec floty.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.