Obrona Archiwum

Wspólnota Utopia uruchomiła projekt mający na celu wybudowanie instalacji militarnej w swym macierzystym systemie w celu ochrony Archiiwum przed potencjalnym atakiem ze strony Thargoidów.
Dr Leigh Constantinides, rzecznik Utopii, wydał następujące oświadczenie:

„W następstwie obserwacji poczynionych przez szanowanego stratega Marquisa Novantico, przyjmujemy do wiadomości, iż Archiwum wymaga zwiększonej ochrony aby nie pozwolić zgromadzonej w nim wiedzy na dostanie się w niepowołane ręce. Nasz partner, organizacja Narri Justice Party, będzie nadzorować budowę nowej instalacji obronnej. Usilnie prosimy galaktyczną społeczność o pomoc w naszych dążeniach.”

Niezależni piloci są proszeni o dostarczenie materiałów budowlanych do stacji Bobko City w systemie Narrri. W celu ochrony handlowców Narri Justice Party wydała także nakaz likwidacji wszelkich statków znajdujących się na listach gończych i operujących w systemie.
Kampania rozpocznie się 3 maja 3304 i potrwa przez tydzień. Jeśli cel końcowy zostanie osiągnięty wcześniej niż planowano, zakończy się ona przedwcześnie.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.