Odkrycie tajnej organizacji

Imperialna Służba Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ISBW) ujawniła, że ​​morderczyni senatora Nestora Cartesiusa działała na zlecenie tajnej organizacji.
Kapitan Niamh Seutonia, prowadząc śledztwo ISBW w sprawie śmierci Cartesiusa, złożył następujące oświadczenie:

„Udało nam się ustalić, że senator Cartesius został zabity za pomocą neurotoksyny. Ktokolwiek jej użył, musiał też zostać wyszkolony w omijaniu systemów bezpieczeństwa. Nasz trop wskazywał na byłą członkinię Gwardii Imperialnej, która działała teraz jako niezależny zabójca. Namierzyliśmy ją w jej kryjówkę, gdzie opierała się aresztowaniu. Niestety, doszło do wymiany ognia i podczas kolejnej serii nie mając innego wyjścia, musieliśmy wyeliminować zabójczynię.”

„Badanie jej sprzętu komunikacyjnego potwierdziło informację, że to właśnie ona została wynajęta do zabicia Cartesiusa i dostarczenia wiadomości *Za Jamesona*. Jej zleceniodawcy określali się jako League of Reparation. Wydaje się, że teoria zemsty jako motywu zbrodni znajduje potwierdzenie – celem Ligi jest zapewnienie *sprawiedliwości dla ofiar zbrodni INRA*. „

„Zwiększamy obszar naszego dochodzenia i powołujemy w tym celu grupę zadaniową. ISBW wykryje tę organizację i wyeliminuje ją, zanim zdoła popełnić kolejne zbrodnie.”


Na pytanie, czy osoby powiązane z INRA mogą być zagrożone, kapitan Seutonia odpowiedział:

„Nie możemy wykluczyć takiej możliwości. Jeśli działania League of Reparation są ukierunkowane w stronę potomków osób zaangażowanych w działalność INRA, tysiące osób może być potencjalnym celem i to nie tylko w Imperium. Z tego powodu nawiązałem już kontakt z moimi odpowiednikami w Federacji oraz w Sojuszu i zaprosiłem ich do współpracy z naszą grupą zadaniową.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.