Ogłoszenie Inicjatywy Naprawy Portów Kosmicznych

W odpowiedzi na przeprowadzone przez Thargoidów uderzenia na obrzeżach systemów centralnych ogłoszona została nowa inicjatywa mająca na celu naprawdę i przywrócenie funkcjonalności uszkodzonych stacji.

Główny administrator Carter Armstrong rozmawiał z nami w imieniu Aegis Core, które koordynuje całą kampanię:

„Przygotowaliśmy ten specjalny fundusz aby zapewnić obywateli, że niezależnie od wszystkiego codzienne życie będzie nadal toczyć się normalnym rytmem. Chciałbym zaapelować do galaktycznej społeczności o przywrócenie jakości usług w systemach centralnych do wcześniejszych wysokich standardów.”

Ogłoszone zostało otwarte zamówienie na materiały budowlane, które zostaną dostarczone do dotkniętych zniszczeniami portów kosmicznych w celu dokonania niezbędnych napraw. Piloci proszeni są o wykonywanie dostaw do stacji Dantec Enterprise w systemie Socho.

Kampania rozpoczyna się 31maja 3304 i potrwa przez tydzień. Jeśli wymagane ilości materiałów zostaną zebrane wcześniej, zakończy się ona natychmiast.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.