Operacja ratunkowa

Konwój podróżujący przez systemy centralne został zaatakowany przez grupę piratów, lokalne władze proszą o wsparcie w poszukiwaniu ofiar, które przetrwały napad.
Operację koordynuje Tal Woźniak, szef ochrony United Carnoeck for Equality, który wydał następujące oświadczenie:

„Konwój został mocno ostrzelany przez piratów, wiele statków zostało zniszczonych bądź uszkodzonych. Natychmiast wysłaliśmy ekipy ratunkowe, jednak ilość szczątków jest ogromna, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc do wszystkich niezależnych pilotów przebywających w okolicy.”

„Naszym priorytetem jest zlokalizowanie osób, które przeżyły atak, ale zależy nam także na zebraniu danych które mogą pomóc ustalić, kto dokonał napadu, i doprowadzić go przed wymiar sprawiedliwości.”

Piloci proszeni są o zbieranie Occupied Escape Pods, Black Boxes oraz Wreckage Components, i dostarczenie ich do stacji Bacon City w systemie Carnoeck.
Kampania rozpoczyna się 17 maja 3304 i potrwa przez tydzień. Jeśli cel końcowy zostanie osiągnięty wcześniej niż planowano, kampania zakończy się natychmiast.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.