Pesymizm Antala wywołuje silny sprzeciw

Wiele kluczowych osobistości zakwestionowało sugestię Paranava Antala, jakoby ludzkość mogła przegrać konflikt z Thargoidami.
Federalna Prezydent Felicia Winters skomentowała:

„Jest zaskakującym słyszeć tak pesymistyczne prognozy z ust lidera Utopii! Wiem, że Antal ma dobre intencje, gdy mówi o przygotowywaniu się na odległą przyszłość, ale powinniśmy skupić się na teraźniejszości. Zagrożenie ze strony Thargoidów wywołało niespotykany dotąd rodzaj współpracy pomiędzy mocarstwami, i na takim pozytywnym podejściu powinniśmy się teraz skoncentrować.”


Admirał Aden Tanner wydał oświadczenie w imieniu Aegis:

„Postawmy sprawę jasno: nasz przeciwnik może być bardzo silny, ale jest on daleki od zwycięstwa. Dzięki naszemu nowemu uzbrojeniu oraz statkom klasy megaship, Aegis stawia skuteczny opór siłom Thargoidów.”


Więcej słów odrzucających stwierdzenia Antala płynie ze stony Li Young-Rui, CEO korpracji Sirius:

„Z całym szacunkiem dla Antala, jego osobista wizja ludzkości przetrwującej jako masa cyfrowych duchów nie może być brana poważnie. Nie jest tak, jakoby nasza cywilizacja znajdowała się na krawędzi załamania – dla większości z nas życie toczy się codziennym rytmem. Nasz instynkt przetrwania oraz pomysłowość zapewnią funkcjonowanie naszych społeczeństw jeszcze przez długi czas.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.